سایت فری پیک freepik.com یک سایت بزرگ در زمینه گرافیکی می باشد که کاربران ایرانی با مشکلاتی که دارند نمیتوانند خرید اکانت freepik را انجام دهند و اکانت freepik را تهیه کنند . در ادامه قوانین و مقررات خرید از این سایت بزرگ را بیان میکنیم . پس با من همراه باشید.

به سایت فری پیک خوش آمدید.

قوانینی که در ذیل آمده مربوط به همه صفحات سایت  Free-pik.ir است و هرگونه استفاده و بهره برداری از این سایت  به معنی پذیرفتن همه این قوانین می‌باشد.

قوانین فری پیک freepik

1)  کاربر سایت باید شخص بالای 15 سال باشد.


2)  صحت مشخصات و اطلاعات مندرج در همه فرم‌های سایت به عهده کاربر می‌باشد و فری پیک freepik  لذا مسئولیتی در قبال اطلاعات غلط وارد شده توسط کاربر در هر قسمتی از سایت ندارد و همچنین در صورت تحمیل هزینه‌ای بابت اطلاعات اشتباه به freepik، کاربر موظف به پرداخت آن هزینه است.


3)  شفاف بودن و درج کامل ایمیل و مشخصات دقیق سفارش درخواستی به عهده مشتری است و در صورت انجام و ارسال طرح اشتباه به واسطه مبهم بودن اطلاعات وارده توسط مشتری، فری پیک با توجه به مشتری مداری خودش این مورد را اصلاح و سفارش مورد نظر را برای مشتری ارسال می کند.


4)  طرح و سفارشات درخواستی کاربر باید منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین اینترنتی باشد و freepik مسئولیتی در قبال سفارشات غیر قانونی و موجود در لیست طرح های ممنوعه فری پیک ندارد. در صورتی‌که به دلیل قصور کارشناسان freepik، طرح ممنوعه خریداری شود و در پروژه های گرافیکی خود دچار مشکل شود، فری پیک هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.


5)  freepik تا قبل از دریافت کامل مبلغ سفارش ارسالی به مشتری توسط ایشان هیچگونه مسئولیتی بابت خرید و تحویل سفارش ندارد و مسئولیت فری پیک در قبال سفارش مشتری تنها پس از پرداخت کامل ثبت سفارش آغاز می‌گردد.


7)  به محض پرداخت وجه سفارش توسط مشتری فرآیند خرید و ارسال طرح توسط فری پیک قابل اجراست و free-pik.ir متعهد است حداکثر ظرف 8 ساعت خرید را انجام دهد. وجه پرداختی درصورتی که فری پیک به هر دلیلی موفق به انجام خرید و ارسال سفارش از سایت فری پیک Freepik.com  نگردد موظف به عودت وجه پرداختی بصورت کامل به مشتری می‌باشد.


8)  در صورتی که مشتری به هر دلیلی پس از خرید طرح توسط فری پیک تمایل به کنسل کردن سفارش داشته باشد، وجه پرداختی توسط سایت فری پیک Free-pik.ir به وی بازگردانده خواهد شد.


9)  تعهد زمانی تحویل سفارش توسط سایت فری پیک و زمان تقریبی تحویل آن بین 3 دقیقه تا 1 ساعت زمان است.


12)  دامنه Free-pik.ir، نام “فری پیک” و لوگوی درج شده در سایت متعلق به سایت Free-pik.ir بوده و بدون کسب اجازه، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر آن کلیه محتویات وب‌سایت، اطلاعات و موارد مشابه بخشی از مالکیت انحصاری فری پیک بوده و بدون کسب اجازه ، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است.

 
اشتراک طلایی