راهنمای خرید از Freepik

در خرید آنلاین از وبسایت  بین المللی Freepik.com ،  مشکل پرداخت ارزی هزینه خرید محصولات دانلودی ، که به دلیل عدم ارائه خدمات از سوی صادر کنندگان ویزا کارت و مستر کارت در ایران با آن مواجه هستید،  ما در فری پیک این موانع را با قیمتی منصفانه و کیفیتی بی نظیر برطرف کردیم، آن هم با روندی ساده و مورد پسند مشتریان عزیزمان. با راهنمای خرید درفری پیک همراه باشید.
 

ویدئو آموزش نحوه ثبت سفارش در سایت free-pik.ir

 

خرید از فری پیک Freepik

در ویدئو بالا آموزش خرید از سایت فری پیک Freepik و یا نحوه ثبت سفارش در سایت Free-pik.ir خدمت شما عزیزان ارائه شد که شما به راحتی می توانید از سایت فری پیک Freepik.com طرح های گرافیکی خودتان که شامل وکتورها ، فایل های PSD و تصاویر استوک را به راحتی تهیه کنید. در ادامه هم توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم که در مراحل ثبت سفارش از فری پیک با مشکلی روبرو نشید. پس با ما همراه باشید.
 
 
بعد از رفتن به سایت فری پیک Freepik.com به بخش Premium و یا ویژه بروید. در اینجا همونطور هم که متوجه شدید بیش از 4,550,000 طرح حرفه ای لایه باز موجود هست که در سه بخش وکتور، فایل های لایه باز PSD و تصاویر استوک دسته بندی شده اند. شما با توجه به نیاز خودتان طرح های مد نظر خودتان را پیدا کرده و لینک آنها را در یک فایل تکست کپی کنید تا در مرحله بعدی مورد استفاده قرار دهیم.برای پیدا کردن طرح های مد نظر خودتان از ابزار جست و جو استفاده کنید. کافی هست اسم طرح های مد نظر خودتان را به لاتین وارد کنید تا سیستم جست و جو فایل های مد نظر را پیدا کند . در صورتی که با تایپ لاتین مشکل دارید به لینک " ابزار ترجمه گوگل" بروید و طرح مد نظر خودتان را به فارسی تایپ کنید تا برایتان به انگلیسی ترجمه شود. البته ویدئویی را برای شما عزیزان تهیه کردیم که در ادامه قرار میدهیم که به راحتی هر طرحی که خواستید را پیدا کنید و مورد استفاده قرار بدهید.
 

ویدئو آموزش سرچ در سایت فری پیک

 
با دیدن این ویدئو نحوه جست و جو در سایت فری پیک Freepik.com در بخش ویژه را یاد می گیرد. لطفا کسانی که با سیستم جست و جو این سایت آشنایی کاملی ندارند این ویدئو را تماشا کنند. شما در سایت فری پیک به راحتی میتوانید در بین مجموعه عظیمی از طرح های که بیش از 4,550,000 طرح هست هر چیزی را که لازم داشتید پیدا کنید و مورد استفاده قرار بدهید.
 
 
پس از آنکه طرح های گرافیکی خودتان را پیدا کردید به بخش ثبت سفارش سایت ما Free-pik.ir آمده و با توجه به نیاز خودتان یکی از پلن های مورد نظر را انتخاب و اقدام به ثبت سفارش کنید. لازم به ذکر است در صفحه صورتحساب در بخش یادداشت ها شما لینک آن طرح هایی را که پیدا کردید را در آنجا کپی کنید و نسبت به پرداخت اقدام کنید. پس از پرداخت کارشناسان فری پیک سفارش شما را در کوتاه ترین زمان ممکن در هر ساعت از شبانه روز انجام میدهند. ما در فری پیک روز تعطیل و غیر تعطیل نداریم! ما در هر روز و در هر ساعت از شبانه روزی آماده پشتیبانی از شما عزیزان هستیم.

در صورت فراموشی ارسال لینک از طریق فرم ثبت سفارش از طریق ارسال تیکت هم می توانید لینک مورد نظر را برای ما ارسال کنید. لطفا آموزش زیر را دنبال کنید.

 

ارسال لینک در فری پیک

 
پس از ثبت سفارش در صورت نیاز می توانید از طریق

شماره تماس 09386436819

و لینک های زیر با ما در ارتباط باشید.
اشتراک طلایی