سایت فری پیک Free-pik.ir

در دنیای گرافیک امروز، موفقیت در این حوزه می تواند از جذابیت های بالایی برخوردار باشد. ما در مدت فعالیتمان در حوضه گرافیک ، تجربیات بسیاری را کسب کرده و دریافتیم که داشتن یک ابزار حرفه ای میتواند کمک بسیاری به مخاطبین این حوزه کند. یکی از دغدغه های فعالان این حوزه نبود مرجع گرافیکی حرفه ای است که برای تهیه فایل های گرافیکی با مشکلاتی روبرو هستند. در همین جهت سایت فری پیک Freepik.com را برای شما برگزیدیم اما با توجه به مشکلاتی که در کشور موجود هست و عدم دسترسی کاربران ایرانی به بخش حرفه ای سایت فری پیک Freepik.com ما سایت فری پیکFree-pik.ir را راه اندازی کردیم که کاربران به راحتی بتوانند فایل های گرافیکی مورد نیاز خودشان را از بخش حرفه ای سایت Freepik.com را تهیه کنند تا دیگر دغدغه تهیه فایل های حرفه ای را نداشته باشند.

چشم انداز فری پیک

ما میخواهیم شرایطی فراهم شود که هر شخصی با ایده هایی که در ذهنش دارد،هر کسی که کسب و کاری در حوزه گرافیک دارد بتواند از این ابزار حرفه ای استفاده کند که توانایی رشد وتوسعه را پیدا کند. چشم انداز ما فراهم کردن چنین سکوی پرتابی برای هر شخص و کسب و کاری هست تا بتوانند به هر خواسته ای که دارند دست پیدا کنند.

ماموریت فری پیک

کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص در زمینه های مختلف دنیای گرافیک با سال ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده فری پیک این را در خود ببیند که به کسب و کارها و صاحبان ایده و ثروت کمک کند تا در جهت هر چه بهتر شدن شماخدمات رسانی کند. فری پیک میخواهد مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی در بازار ایران باشد. با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربران و کسب و کار های مختلف.

هدف فری پیک Freepik

هدف فری پیک رشد و توسعه مداوم و مستدام است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و میخواهیم آن را به دیگران هم هدیه کنیم. بدون شک با در اختیار قرار دادن ابزاری حرفه ای به مخاطبین حوزه گرافیک گامی مثبت اتفاق افتاده و ما میخواهیم همان چیزی باشیم که افراد وکسب و کارها برای تغییر سطح پیشرفتشان به سراغش می روند و نتیجه هم میگیرند.

ارزش های فری پیک

خلاقیت، نوآوری و آموزش

می دانیم مشتریان ما چه انتظاراتی دارند. ما برای رضایت آنها همیشه سعی در شناسایی دقیق نیاز، حفظ ارتباط نزدیک و همینطور ارائه ارزش و خلاقیت در کارمان هستیم. ما خودمان را مجبور می کنیم همیشه کیفیت خدمات و کارمان را در بالاترین میزان خودش نگه داریم تا مشتری بیشترین میزان رضایت را داشته باشد. ما خنده و خرسندی مشتریان را میخواهیم به همین خاطر به چیزی اهمیت می دهیم که برای مشتری هم مهم است. ما دوست داریم کارهایمان را خلاقانه انجام دهیم و راه های تازه پیدا کنیم.


 تصمیم خوب و تجربه خوب

تمام مدتی که در این حوزه فعالیت کرده ایم درگیر رقابت و کسب تجربه بوده ایم. ما بخوبی با حال و هوای فضای دنیای گرافیک در ایران آشنا هستیم و تمام چیزهایی که امروز به آن دست یافته ایم بخاطر تصمیمات خوب و بد ما بوده است. اکنون ما میدانیم چطور تجربه ای دلچسب برای مشتریانمان بسازیم. میدانیم ردپای ما در کسب و کار مشتریان ما بجای می ماند. پس تمام تلاش ما اینست که نزدیک ترین ارتباط را با مشتری داشته باشیم تا زیباترین تاثیر را روی کسب و کارشان داشته باشیم. ما میدانیم مشتریمان چه میخواهد به همین خاطر نام فری پیک را انتخاب کرده ایم.برنده شدن مشتریان

ما میدانیم مشتری ها برایمان چقدر مهم هستند به خاطر این که ما مدت ها زمانی که در کسب و کارمان صرف کرده ایم همه برای مشتری بوده و این مشتریان هستند که یک کسب و کار را سرپا نگه میدارند. ما برای داشتن مشتری یک قدم بیشتر برداشتیم و سعی کردیم شفافیت در کار و کیفیت در خدمات را همیشه قبل از مشتری مداری داشته باشیم. ما با تکیه بر این ویژگی ها توانسته ایم تا به امروز از مشتریانمان نگه داری کنیم و رضایت آنها را داشته باشیم.